TD141TGCD1
150
TPO
14.1"
1024×768
300:1
CCFL
Application of LCD :
Why buy from us >>> Fast / Safely / Conveniently
How to buy >>>
Service >>>
| Image | Part No | Mfg | Description |  |
Quantity | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
 TD141TGCD1 |
 Other |
 Data Sheet |
 Negotiable |
Quantity | ||||||||
 TD140N18KOF |
 Infineon Technologies |
 SCR Modules PHASE CONTROL THYRISTOR MODULE |
 Data Sheet |
 TD140N20KOF |
 Infineon Technologies |
 TD140N22KOF |
 TD141TGCD1 |
 Other |
 Negotiable |
 TD142N12KOF |
 Discrete Semiconductor Modules 1200V 230A |
 TD142N14KOF |
 Discrete Semiconductor Modules 1400V 230A |