CB1A-M-24V Electromechanical Relay 24VDC 320Ohm 20A SPST-NO (30x22x52)mm Bracket Automotive Relay
We will do high quality control , inspection , testing of the parts no worries for you after buying
By the way We offer thoughtful, multi-faceted, all –round after sales service
Please note before purchasing
1. We will offer the module’s picture to  customer before the shipment , please check it carefully
Any questions just feel free to contact with our sales person
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
CB1A-M-24V
CB1A-M-24V
Panasonic Electric Works
General Purpose / Industrial Relays 20A 24VDC 1 FORM A BRACKET
Data Sheet
Quantity
CB1A-10S-1.5H
CB1A-10S-1.5H
Other
Data Sheet
Negotiable
CB1A-10S-1.5H(52)
CB1A-10S-1.5H(52)
Hirose Connector
Memory Card Connectors MEM STICK 10P 1.5MM SMT
CB1A-12V
CB1A-12V
Panasonic Electric Works
General Purpose / Industrial Relays 40A 12VDC 1 FORM A SEALED QC
CB1AA-10S-1.5H(52)
CB1AA-10S-1.5H(52)
Hirose Connector
CB1AD-10S-1.5H(52)
CB1AD-10S-1.5H(52)
Memory Card Connectors MEM STICK CONN 10 CNT REC W/O EJECT
CB1A-D-12V
CB1A-D-12V
General Purpose / Industrial Relays 40AMP 12VDC 1 FORM A